anasayfa hakkimizda urunler uygulamalar ocaklar ocaklar iletisim
   Hakkımızda
   Özeller Mermer Grubu , Özeller Madencilik Ltd.Şti.Ocak ve üretici firma,Özeller  Natural  Stone Dış Ticaret Ltd.Şti.ihracat firması ve Project Stone Ltd.Şti. proje uygulama firması olarak üç firmadan oluşmaktadır.Grup mermer sektörüne 1996 yılında  Ocak işletmeciliği ile girmiştir.

   Özeller Grubun,2000 yılında Burdur Bucak ilçesinde en son teknoloji ile üretim yapan fabrikası faaliyete geçmiş olup,fabrikada  başta Noce traverten ve Silver olmak üzere diğer mermerler işlenmektedir.Teknoloji ve tecrübeli personel ile bütünleşen fabrikamızda işlenen ürünlerin %90'ı ,Özeller grubun ihracat şirketi Özeller Naturel Stone Dış Tic.Ltd.Şti. ile dünyada 5 kıtaya ihraç etmektedir.

   Özeller Grubun diğer bir kolu olan uygulama firması Project Stone Ltd.Şti. ,modern yapıların ve yenilenen binaların vazgeçilmez parçası olan doğal malzeme ve Granit ürünlerinin kaplama ve montaj işlerinde hizmet vermek amacıyla Antalya’da kurulmuş ve bugüne kadar gerçekleştirdiği büyük projeler ile adından söz ettirmiştir.   

   Mermerin doğadan çıkıp insanla kucaklaşmaya varan yolculuğunda üç koldan çalışmalarını sürdüren Özeller Grup , üretim , ihracat ve uygulama alanlarında bir bütün oluşturup siz değerli müşterilerine kusursuz hizmet vermeye devam etmektedir.
Özeller Marble - ©2010 - Powered by Nox Design - All rights reserverd